Oslávte s nami 5. narodeniny. Využite zľavu 100 € na DNA Complex test s kódom: NARODENINY100.

Pozrite si Genetický špeciál s fyzioterapeutom Tomášom Malárikom

Pokračujeme druhou sériou Vedátorského podcastu – Genetický špeciál, ktorého moderátorom je Samuel Kováčik, alias Vedátor. V každej epizóde sa budeme pozerať na prepojenie genetiky s niektorou z oblastí vedy a života. Hosťom každej epizódy je odborník z danej oblasti. Prvú sériu rozhovor nájdete nižšie v článku alebo na našom YouTube kanáli.

Hosťom prvej epizódy je fyzioterapeut Tomáš Malárik, ktorý má viac ako 17 rokov skúseností. Vypočujte si viac o fungovaní nášho tela, fyziológii a jej prepojení s genetikou a genetickými testami, ktoré ako hovorí, majú najväčší prínos, ak sa analýza vykoná už v skorom veku dieťaťa.

Ak dávate prednosť počúvaniu pred pozeraním, rozhovor si môžete pustiť aj vo forme podcastu na Spotify:

Apple Podcasts – link nájdete tu.
Podbeam – link nájdete tu.

Prvá séria Vedátorského podcastu – Genetického špeciálu

Prvú epizódu, ktorej hosťom bol profesor Juraj Krajčovič, nájdete na našom blogu. Druhú epizódu, ktorej hosťom bol docent Tomáš Vinař, nájdete na našom blogu. Tretiu epizódu, ktorej hosťkou bola Petronela Forišek Paulová MSc., nájdete na našom blogu. Štvrtú epizódu, ktorej hosťom bol doc. MUDr. Ing. RNDr. Peter Celec, DrSc., MPH, nájdete na našom blogu.

Marketing DNA ERA

Mgr. Lucia Martinová

Online & Social Media

Lucia je absolventkou marketingovej komunikácie na Univerzite Komenského. Má niekoľko ročné skúsenosti s online marketingom a komunikáciou značiek. V DNA ERA pracuje od roku 2021 na pozícií Online & Social Media Specialist.

Podobné články

DNA testy

Konzultácie